Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

200TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bizden !

Hakkımızda

            1995 yılında 100 m² kapalı alanda kurulmuş olan firmamız, hidrolik, pnömatik ve hidrolik hortum presleme işleriyle Eskişehir sanayisine hizmet etmeye başlamıştır.

            Kuruluş yılından itibaren sürekli gelişmeye ve konusunda lider kuruluşlarla çalışmaya özen gösteren bir politika izlemeye çalışmıştır.

            1998 yılında gelişen şartlara ayak uydurmak ve kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hidrolik silindir, güç ünitesi gibi işlerini yapmak için imalat kısmını kurmuş ve 2011 yılı itibariyle 3 CNC, 7 manuel tezgah ile özel işleri karşılayabilecek makine parkuruna kavuşmuştur.

            2009 yılında proje ve satış mağazamız 500 m² kapalı alana taşınmış, 2 proje mühendisi, 4 satış-pazarlama uzmanı, 1 satın alma sorumlusu, 1 muhasebe ve finans sorumlusu, 1 depo sorumlusu, 1 sevkıyat sorumlusu, 2 montaj sorumlusu olmak üzere toplam 12 kişilik ekibiyle hizmet vermeye devam etmekte ve sürekli kendini geliştirerek kadrosunu genişletmeye çalışmaktadır.İmalat kısmımızda ise toplam 11 kişilik ekip hizmet vermektedir.

            Eskişehir ve çevresinde geniş müşteri yelpazesiyle öncü kuruluş olarak seçkin marka ve ürünlerin satışını yapmaktayız.

            E-ticaret yoluyla da, Endüstriyel sektörüne geniş, kaliteli ve ucuz ürün yelpazesi sunarak katkı sağlamak ve Türkiye'nin en büyük Endüstriyel marketi olmak için adım adım ilerliyoruz.